pátek 11. ledna 2013

2013 - II.týden

Po     volno
Út     volno
St     18 km; 1:39; trail, nastoupáno 460 m
         dnes jsem vyběhl až navečer a k tomu byla taková mlha, že jsem zabloudil na trase kterou běhám 3x týdně :-), ty rozcestí vypadaly všechny stejně
Čt     20 km; 1:38; asfalt/polní, nastoupáno 233 m
         nechtělo se mi běžet nikam daleko, nevěděl jsem jestli zmoknu nebo ne, tak jsem si dal jen 3km tam a zpět na roklus, potom 5 koleček od Rafandy kolem lomu, a na závěr zase ty 3km tam a zpět na výklus. 
     18 km; 1:36; čerstvý sníh, rovinka
          dnes jsem vybíhal do husté chumelenice a první půlka do otočky v Hoštejně byl boj s živlem, na cestu zpět se počasí umoudřilo a přestalo sněžit, takže jsem si užil klidné proběhnutí čerstvým prašanem
So     volno
         jen odpolední procházka s rodinou, malou nosím v Manduce, takže to bylo se zátěží, přece jen už něco váží :-)
Ne     36 km; 3:12; trail, nastoupáno 889 m
          dnes by to bylo spíš na běžky, ale momentálně na to nejsem vybaven. Lesní cesty jsou projeté od myslivců, jak zaváží krmení do krmelců. Sněhová nadílka mě teda problém nedělá.

Celkem 92 km.  

3 komentáře:

 1. :) s tou poznamkou, ze vsechna rozcesti vypadala stejne jsi me potesil.. Bloudeni zdar! Ja tak praktikuju svoji pripravu:). MSF! 12:)

  OdpovědětVymazat
 2. > Sněhová nadílka mě teda problém nedělá.

  a v jakejch botkách tím sněhem poletuješ?
  Já dal ráno dvacku do Litovle a v NB110 jsem trochu cítil chlad skrz podrážku. Klouzalo to tak nějak přiměřeně :-)

  tomaz

  OdpovědětVymazat
 3. Čau Tome, sněhová nadílka mě problém nedělá v tom smyslu, že lesní cesty jsou projeté a tudíž schůdné, teda v mém případě spíš sběžné, ale to je takové divné slovo. Jinak jak už jsem psal dřív, na zimu jsem si koupil MT310 a zatím spokojenost.

  OdpovědětVymazat