úterý 25. března 2014

2014 - XIII. týden

Po     15 km; 1:16; asfalt, rovinka
          nějak mě po tom pátečním maratonku pobolívaj stehna, asi sem přepálil seběhy :-). Dneska jsem si teda jen vyklusnul. Pomalý běh prý léčí a uzdravuje každou bolístku a nemoc :-).
Út      volno
St      18,1 km; 1:29; trail, nastoupáno 487 m
          po delší době zase na své oblíbené trase
          v neděli se jedu proběhnout do Prahy s Rungo týmem, abysme před VltavaRumem utužili vztahy :-)
Čt      volno
          tedy alespoň od běhání, včera jsme konečne dostali klíče od zahrádky pronajaté od města, takže jsem si hned koupil novou hračku, nastudoval techniku a dnes dopledne to uváděl do praxe :-)
článek na ČiliChili, všiměte si bodu 19, něco pravdy na tom bude, nějak se kolem mě a v okruhu mých známých začali množit právě po třicítce :-)
Pá      18 km; 1:31; trail, nastoupáno 528 m
          tak jsem zase jednou odbočil na nevyzkoušenou cestu, napřed jsem měl radost, že jsem na ni konečně odbočil, běhám kolem ní už 3 roky, ale jako obvykle se prvotní nadšení z ojevu rozplynulo stejně jako ta cesta, naštěstí je teď není ještě zarostlý, takže jsem to vzal přes kopec zpět na známou cestu, alespoň jsem pokořil jeden z vrcholů které jinak obíhám :-)
So     volno
          ráno nějaká práce, odpoledne pokračování v zušlechťování toho kousku země, na kterém si chceme něco vypěstovat, pár metrů čtverečních, ale dá to zabrat :-)
Ne     26,9 km; 2:41; asfalt, rovinka
          společný proběhnutí po břehu Vltavy v Praze s polovinou Rungo týmu
       
Celkem 78 km.

Žádné komentáře:

Okomentovat