úterý 14. ledna 2014

2014 - III. týden

Po     volno
Út     17 km; 1:29; asfalt, nastoupáno 408 m
         nastavované kopce aneb 10x přes Humenec. 10 koleček a dělá to 400 m nahoru, to znamená 25 koleček aby to byl rovný kilometr (Zábřežský Vertical Kilometer), to je výzva :-)
nahoru dolu, nahoru dolu a furt dokola
St     volno
        v nejbližších týdnech toho asi moc nenaběhám, moc práce a ještě se musím učit na zkoušky. 7 let po škole, snad se mi to podaří do té hlavy všechno nacpat :-) Tělo si před sezonou taky trochu odpočne a pak to bude běhat samo. 
Čt     volno
         tak dnes jsem se dozvěděl termín zkoušek, je to dřív než jsem doufal, 5.2., takže na tři týdny zařazuji minimalistický udržovací běžecký režim. Ale na Ledopády pojedu, pojmu to spíš turisticky.
    volno
So     15,6 km; 1:17; trail, nastoupáno 396 m
         konečně jsem se zase proběhl, už to bylo potřeba.
Ne    13,1 km; 1:04; asfalt, nastoupáno 290 m
         dnešní po dlouhé době slunečný den, jsme využily k procházce a zaběhat jsem si šel až po tmě, natočit zase pár koleček přes Humenec svyklusáním do Billy pro lahváče :-)

Celkem 46 km, ještě tento omezený režim musím 2 týdny vydržet :-(

8 komentářů:

 1. jj, Humenec, co jsem se tam jako malý chlapec naběhal ,,, ale to ještě nebyly gpsky... zdravím do Zábřeha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. asi ho teď budu využívat častěji, večer už se mě do lesa moc nechce a tady aspoň naberu ty výškové metry. A příští víkend (25.1.) se běží tradiční Welzlův kros, loni jsem vyhrál, tak letos se musím snažit

   Vymazat
 2. Drzim palce na zkousky, at uz jsou jakekoliv.. Snad se na ledopadech uvidime.. Ja to taky vidim turisticky:), neznam trasu.. ale kolem tech 18 hodim by to snad slo i turisticky..:), uvidime, jak moc se to bude klouzat.. MSF! Drzim palce! 12:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to můžem ledopády projít společně, ty mě budeš brzdit, já tě naopak pohánět kupředu, najdeme společné tempo a užijem si výlet :-)

   Vymazat
  2. :) tak dobre.. ale jen abys me neustval.. Znas se!! 12:)

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Dík, morální podpora bude třeba, za poslední dva týdny jsem naběhal tak 40 km :-) Do akce jdu tedy náležitě odpočatý, za to nerozhýbaný. Pojmu to asi víc turisticky.

   Vymazat