pondělí 16. září 2013

2013 - XXXVIII. týden

Po      15,4 km; 1:16; trail, nastoupáno 352 m
           dnes jen patnácka na pohodu
Út      11 km; 0:51; asfalt, rovinka
           krátké podvečerní vyklusání jen aby se neřeklo, že to nějak moc flákám
St       volno
           sbírání, zpracování
Čt     19 km; 1:32; trail, nastoupáno 496 m
         sice bylo dneska celkem pěkně, ale v lese ve stínu už mě začínají zábst ruce a tak jsem si pro zahřátí broukal ...


     13 km; 1:00; asfalt, rovinka
          dopolední rozklusání
          odpoledne potom RUN-UP Olomouc (můj nejkratší závod :-) - výsledný čas 2:16,8 je o 5 sekund lepší než před dvěma roky, kdy jsem toto běžel naposled, i tak mi finále, do kterého postupovalo 22 nejrychlejších mužů a 8 žen, uniklo o 3 místa. Řekl bych naštěstí :-) Závod je to sice krátký (z mé ultra perspektivy), ale o to intenzivnější. Začíná to pohodičkou, oběhnout náměstí před budovou RCO, a pak jde sranda stranou. V pátém patře už toho mám dost, v osmém mám stehna v jednom ohni, na čísla na dveřích radši moc nekoukám. Zahlídnu 15, už jen tři patra a vzápětí padám přes cílovou čáru a snažím se popadnout dech. Doplazím se ke stěně a nechám si sundat čip, sám bych to asi nezvládl. Dole u startu jsem pak s obavami sledoval průběžně vylepované výsledky 6. 10. 18. 20. 22. 25. uf, ještě že tak, podruhé se mi nahoru nechtělo. 
So     25,4 km; 2:06; trail, nastoupáno 674 m
         dnes jsem promokl na kost, tak jsem to trochu zkrátil, zítra to musím dohnat :-)
Ne     20 km; 1:38; asfalt, rovinka
          dnes jsem místo dlouhého běhu dostal na starost malou, takže nakonec jen podvečerní výklus do Hoštejna a zpět, ale na zítřek už jsem si rezervoval celé odpoledne a vyrazím na Skřítek abych si proběhl závěrečných cca 45 km trasy Pradědovy 100.

Celkem 104 km
         
         

2 komentáře:

 1. Nadherny ulovky!!!
  Panco, v ramci "terapie" :0 jsem se prihlasil v zavodne-nezavodnim duchu na Pradedovu 100 a rikal jsem si zahreb.. to by tam mohl byt:) a ono jo.. vidim, ze tvoje jmeno tam je, i ted vidim ji na seznamu:)..
  Ty to znas.. budu bloudit moc?? :)
  MSF! 12:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čau Honzo, rád tě zas uvidím. Trasu znám, až nějaké pasáže v závěrečných cca 45 km ze Skřítku do Zábřehu, tam bych mohl trochu bloudit. Měl jsem v plánu si to ještě proběhnout, ale nevím jestli to stihnu. Startuje se v 6hod ráno, takže za světla. Nevybavuju si nějaké zvlášť problematické místa. Prostřední část z Ramzové na Skřítek je po hlavním jesenickém hřebenu, tam se moc bloudit nedá. Chtěl bych doběhnout než se úplně setmí. Jak budeš cestovat na start? Asi vlakem, ne? Kdyžtak mi pak napiš na mail (jiri.hellesi(zavinac)gmail.com) přisedl bych do stejného vlaku.
   J

   Vymazat