pondělí 16. července 2012

Týdenní kilometry - 29. týden

Po     22 km; 1:49; trail, nastoupáno 642 m
          dnes mi přišli nové New Balance MT101RX, tak jsem je hned musel proběhnout. Měl jsem trochu obavy, protože jsem si při objednávání popletl US a UK číslování a objednal jsem o 1/2 čísla větší než jsem měl doposud, ale není to žádný problém. Více místa ve špici nevadí a na noze bota sedí dobře. Hned jak jsem je doma zkusmo nazul, tak se mi zdálo že by nemusely tak dřít do paty, když je budu nosit na bosou nohu. Vyběhl jsem tedy bez fuseklí a žádné odřené paty se nekonaly. To se mi v britské verzi nestalo. Takže od teď v nich běhám naboso.
Taky by se nemusely tak brzo roztrhnout podél podrážky na vnitřní straně. Na britské verzi je tvrdá guma ze spodku přetažena až ke svršku a tam se mi to vždycky první prodřelo (viz srovnání na obrázku). Tak uvidíme.

Út     volno
St     21,7 km; 1:51; trail, nastoupáno 666 m
        dneska to byl výroční běh. Na den přesně před dvěma lety jsem poprvé obul běžecké boty a vyběhl ze dveří do polí úrodné Hané. Při té příležitosti jsem kouknul do záznamů a zjistil jsem, že v pondělí jsem odhadem někde v Lupěném proběhnul hranicí naběhaných 5000 km. Taky mi dnes z Garmina vypadlo pěkných pekelných 666 m nahoru :-)
Čt      19,8 km; 1:51; asfalt, rovinka
          po dlouhé době sem si navlékl tepák a šel jsem vyloženě oddechově. Naměřil jsem průměrných 124 tep/min při tempu 5:37 min/km. Před rokem , kdy jsem si měřil tepy častěji jsem při tak nízkých tepech měl tempo kolem 6:30 min/km. Takže asi dělám pokroky :-) 
     12.1 km; 54:15; asfalt, nastoupáno 350 m + 5 km rozklus a výklus
          opět tempový běh na okruhu u Rafandy, dnes jsem to ze začátku trochu přepískl, tak jen 8 koleček
So     volno
         oslava narozenin a dodatečná oslava narození dcery  - celodenní grilování
Ne    25,5 km; 2:12; trail, nastoupáno 893 m
         pěkné proběhnutí na závěr týdne, už jsem měl strach, že z toho dnes nic nebude, chtěl jsem vyběhnout hned ráno, ale pršelo a nevypadalo to moc nadějně, že by chtělo dnes přestat. 


Celkem tento týden 106 km.
 

Žádné komentáře:

Okomentovat